Pojďte s námi psát další historii

značky Pietro Filipi

Značky, která je na českém trhu známým pojmem už 20 let. Její doménou vždy byly krásné kousky pro muže i ženy, do práce i pro volný čas. Kabáty, šaty i kalhoty se staly dominantními kousky mnoha šatníků a dokonale reprezentovaly životní styl jejich nositelů.

Historie

Značku Pietro Filipi založil v roce 1993 Petr Hendrych se záměrem přinést na český trh prvotřídní oblečení pro business i volný čas. Hlavními atributy vždy byly nadčasovost, exkluzivní materiály a jednoduchost, které si rychle získaly přízeň zákazníků. Pod oděvy pro Pietro Filipi jsou podepsaná i velká návrhářská jména nebo celebrity, jako Monika Drápalová, Jakub Polanka nebo Anna Geislerová.

V roce 2010 otevřela značka svou vlajkovou prodejnu na Národní třídě a nebála se ani expanze na zahraniční trhy v Litvě nebo Lotyšsku. Po mnoha problémech firma skončila v insolvenci, ale dnes se blýská na lepší časy a vy se tak můžete těšit na zbrusu nové kousky, které respektují tradici značky.

1993

založení značky

2010

otevření prodejny
na Národní třídě

2021

úpadek firmy

2024

nový začátek

Proč jsme se rozhodli oživit značku

Ruslan Skopal a Adam Rožánek, kteří se rozhodli značku Pietro Filipi obnovit, stojí za úspěšným e-shopem Trenýrkárna.cz a  starají se také o oblíbené privátní značky spodního prádla Styx a Nedeto. Obnovení značky Pietro Filipi je tak dalším krokem na jejich úspěšné kariérní cestě.

Nové Pietro Filipi tak přináší nejen to, co Ruslan s Adamem umí nejlépe, tedy prémiové spodní prádlo pro muže i ženy, ale i na limitovanou kolekci svrchního oblečení.

Pietro Filipi na Trenýrkárna.cz

Společně s Pietro Filipi přinášíme na český trh špičkové prádlo té nejvyšší kvality. Ať už si vyberete dámské kalhotky nebo pánské boxerky, můžete se těšit na prádlo, které je příjemné na dotek i na nošení. Tohle parádní prádlo bude ozdobou vašeho šatníku a dodá mu dokonalý styl.

Děkujeme!

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou podpořit tento projekt na obnovení značky Pietro Filipi zakoupením spodního prádla na Trenýrkárna.cz. Značka Pietro Filipi zažila horší i lepší časy, ale my věříme, že ty nejlepší ji ještě čekají.